Man oh man. I spent 10 bucks on a divider today thinking I can split it into three and make my 10 gallon have 4 sections. I find out I can't even split it into 2. @!$(*&#%@#@(#%% This means I have to go back and buy 2 more, total being 30 bucks for dividers. Man oh man. Oh, discuss dividers here.